Kurumsal

Biz Kimiz

Cep telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kurmaya ve düzeltmeye ve ustalaşmanıza yardımcı olmaya hazır 7/24 teknik destek ekibiniz hizmetinizde. Size seçili tüm marka ve modellerde özel servis olarak yardımcı olabiliriz.

CepTelefonTamircisi.com'da gadget'lara ve gizmoslara takıntılıyız. Lansman gününde en yeni akıllı telefonu veya oyun konsolunu bekleyen kişileriz. Teknolojiyle ilgili her şeyi seviyoruz, ancak oyun tutkumuzu karıştırmayın. Kendimizi dahi olarak nitelendirmiyoruz, ancak yaptığımız işte uzmanız.

Firmamız 2020 yılından 2024 yılına kadar halı hazırda halen hizmet vermeye mutlulukla devam ediyor.

Düzeltebiliriz!

Our prices for iPhone repairs are competitive with anyone in the city. We repair cracked screens for all models of iPhones and repair broken buttons, speakers and cameras as well. Cracked screen on your new iPhone? We fix that.

Referasnlar

“CepTelefonTamircisi.com'un teknisyenleri çok cana yakın ve bilgili ve maliyetlerin diğer telefon mağazalarından çok farklı olmadığını gördüm, genel olarak zamanımı ve onarım maliyetini düşürmek için telefon mağazası arama zahmetinden tasarruf ediyorum”

Sude KİLİMCİ

Karen Summers

“iPhone 6 ekranımı değiştirdim. Randevu için sabah 9:30'da erken gelmeme rağmen 20 dakikada telefonum düzeldi. Mükemmel iletişim, mükemmel hizmet ve makul bir fiyata. İhtiyaç olursa kesinlikle tekrar kullanırım.”

Eren KAMİLOĞLU

Darrel Austin

"Bu adamlar Samsung'umu çok hızlı tamir ettiler ve harika görünüyor! Telefonumu tamir ettikleri için cam ekran koruyucuyu biraz daha ucuza aldım! Kesinlikle hizmeti seviyorum! ! ! Kesinlikle, onları tavsiye edin!”

Meral ÇİZGİR

Megan Steele